Здружение на слепи лица Струга

Категорија Членки

 

Ул."ЈНА" бр.159

6330 Струга

Тел.046-789-309

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.