Здружение на слепи лица Кичево

Категорија Членки

Здружение на слепи лица Кичево

Адреса: 

ул. „Јанко Михајлов“ бб

6250 Кичево

Е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: 045 223 181

bezslika Претседател:
bezslika Секретар: Зенел Зулбеари